23 Января 2021 09:32
Новости
  10:45    8.1.2021

Полицейские идут под суд за махинации с рабочими часами (1)

Полицейские идут под суд за махинации с рабочими часами <span class="comment-count">(1)</span>
Госполиция
Бюро внутренней безопасности передало в Салдусскую районную прокуратуру уголовное дело против двух должностных лиц Госполиции о возможных мошеннических действиях с целью получения необоснованной оплаты.
Речь идет о двух сотрудниках Курземского регионального управления полиции, которые в таблицах учета рабочего времени включали информацию о рабочих часах, которые они фактически не отрабатывали. 

Оставить комментарий

Комментарии

  • 2 Augsta ranga priekšnieki!!!! 11 Января 2021 21:47

    Iespējams, tie ir 2 Liepājas augsta ranga priekšnieki,izbrīna tikai tas,ka Ļenai Keinei un komandai momentā bij jāatstāj darbs un amats,pat kāds tika aizturēts,un tur bij runa tikai par pāris stundām,a te,abi,priekšnieks un vietnieks ,to darija gadu garumā ,viltojot dokumentāciju un izkrāpjot naudas līdzekļus no valsts,pārējā vadība zināja ka pret abiem uzsākta lieta,ka nopratināts pilnīgi viss iecirknis un ka jau ir abiem statuss kriminālprocesā,bet visi klusēja lai nebūtu skandāls,a tie mierīgi gadu un vēl tagad turpināja vadīt policiju,parakstīt dokumentus utt super super!!!! Vienam pa pāris stundām izmet un notiesā momentā,citiem par lielos apmēros viss ok!

4 главные под байкой - Читайте также

Читайте также

4 главные под байкой

Кнопка Телеграм в байках

топ 3 под байкой - Криминальный топ 3

Криминальный топ 3

топ 3 под байкой

Рекомендованно для вас

Криминальный топ 3

Криминальный топ 3

Комментарии

Комментарии