17 Апреля 2021 14:50
Новости
  15:58    8.3.2021

Похищение пушки: установлен возможный виновный (3)

Похищение пушки: установлен возможный виновный <span class="comment-count">(3)</span>
В ходе расследования в рамках уголовного процесса по факту кражи пушки в Екабпилсе, удалось установить возможное виновное лицо. Полиция продолжает выяснять обстоятельства случившегося.
Как ранее сообщалось, 24 февраля около 9 часов утра в Екабпилсе с Мемориала советским воинам на ул. Ригас пропала пушка. Полиция возбудила уголовный процесс. В ходе расследования был установлено возможное виновное лицо, которое призналось в демонтаже пушки. Также стражи порядка идентифицировали тракторную технику, с помощью которой была проведен демонтаж, и место ее нахождения — Даугава. 

Первоначально уголовный процесс был начат по 18-й части Уголовного закона - о преступном деянии против имущества, однако, сейчас он переквалифицирован по части первой статьи 229-й Уголовного закона - перемещение памятника культуры государственного значения. За данное преступное деяние закон предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок до двух лет, принудительные работы или денежный штраф.

Оставить комментарий

Комментарии

  • Хохол 8 Марта 2021 19:42

    Не украл кошелек,а временно переместил в свой карман...Лабатые как всегда своих фашистов отмазывают.

  • Skolnieciņš no svētakmeņa 10 Марта 2021 10:58

    Lai arī 2. pasaules karš sen jau ir beidzies, tomēr, par nelaimi, padomju okupācijas rēgi joprojām mājo manā mīļajā latvju zemītē. Pavisam nesen naktī no 23. februāra uz 24. februāri Jēkabpilī, Rīgas ielā 205, pazuda padomju laika lielgabals. Nezināmas personas demontēja pieminekļa fragmentu, kas izveidots par godu Sarkanās Armijas karavīriem. Paldies Dieviem! Beidzot šis vergturu, apspiedēju un iekarotāju (okupantu) piemineklis ir nozudis prom no tautas acīm! Melnais bruņinieks ir kritis! Lai slavēts Latvju Dievu dēls Lāčplēsis! Es no visas sirds atbalstu tos cilvēkus, kas veica šī padomju laika rudimenta demontāžu un utilizāciju! Lai Latvju Dievi jūs svētī! Tā kā šis piemineklis stāv kopš 1976. gada, Krustpils parkā ir vēroja slikta, nekrotiska aura. Šī zeme ir apgānīta ar PSRS laika militārismu, despotismu un imperiālistiskajām ambīcijām. Taču šo bēdīgo situāciju var labot. Pagāni (dievturi) ar prieku attīrīs un harmonizēs Krustpils parka enerģētiku. Pirmkārt, visas betona plāksnes un uzrakstus ir jānovāc. Šo teritoriju vajag apzaļumot. Jānomaina augsne, jāiestāda kadiķi, virši un brūklenes. Otrkārt, šī pieminekļa vietā jāuzstāda Dievietes Māras elks. Slāvu tautu dzīvesziņā Dieviete Māra ir nāves un pazemes Dieviete. Viņa ir Černoboga sieva. Viņa ir visu burvju un raganu aizstāve. Dievietes Māras elks harmonizēs šīs vietas enerģētiku un atgaiņās ļaunos garus no tās. Treškārt, šī pieminekļa vietā ir jāuzstāda svētakmens ar izgrebtām senlatvju spēka zīmēm. Ceturtkārt, ir jānomaina šīs piemiņas vietas nosaukums. Šajā vietā ir jānovieto plāksnītes, uz kurām aprakstīta Latvijas Republikas okupācija un tiek nosodīts PSRS režīms. Šādi var atjaunot vēsturisko taisnīgumu. Ievērojot manus ieteikumus, ar laiku Krustpils parka enerģētika attīrīsies. Ar Dievietes Māras atklāsmēm, Skolnieciņš no svētakmeņa ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi. #Skolnieciņš #KrustpilsParks #JēkabpilsLielgabals #PSRS #okupācija #SarkanāArmija #KaraNoziegumi #MelnaisBruņinieks

  • Skolnieciņš no sidrabbirzs 10 Марта 2021 11:38

    Lai arī 2. pasaules karš sen jau ir beidzies, tomēr, par nelaimi, padomju okupācijas rēgi joprojām mājo manā mīļajā latvju zemītē. Pavisam nesen naktī no 23. februāra uz 24. februāri Jēkabpilī, Rīgas ielā 205, pazuda padomju laika lielgabals. Nezināmas personas demontēja pieminekļa fragmentu, kas izveidots par godu Sarkanās Armijas karavīriem. Paldies Dieviem! Beidzot šis vergturu, apspiedēju un iekarotāju (okupantu) piemineklis ir nozudis prom no tautas acīm! Melnais bruņinieks ir kritis! Lai slavēts Latvju Dievu dēls Lāčplēsis! Es no visas sirds atbalstu tos cilvēkus, kas veica šī padomju laika rudimenta demontāžu un utilizāciju! Lai Latvju Dievi jūs svētī! Tā kā šis piemineklis stāv kopš 1976. gada, Krustpils parkā ir vēroja slikta, nekrotiska aura. [Komentāra 1. daļa]

4 главные под байкой - Читайте также

Читайте также

4 главные под байкой

Кнопка Телеграм в байках

топ 3 под байкой - Криминальный топ 3

Криминальный топ 3

топ 3 под байкой

Рекомендованно для вас

Криминальный топ 3

Комментарии

Комментарии